Міжнародна інноваційна школа

Мистецький вернісаж Валерія Ружицького

12 червня 2019 року у приміщенні виставкового залу бібліотеки №8 м. Білої Церкви відбулося відкриття персональної виставки живопису «Мистецький вернісаж» художника, директора КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Валерія Ружицького, на якій було представлено понад 50 художніх робіт митця. Захід організовано за сприяння відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради, Білоцерківської центральної бібліотечної системи імені Петра Красножона.

На мистецький захід завітали не лише білоцерківські художники, а й представники відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради, члени громадських організацій, викладачі та студенти закладу, який очолює Валерій Ружицький. Урочисто та піднесено прозвучало музичне вітання від студентського хору «Обрій» (керівник Аліна Андрєєва). Із теплом і душевністю вітали свого керівника викладачі та студенти коледжу, члени громадських організацій. Під час заходу Валерія Ружицького було відзначено грамотою міського голови з нагоди відкриття персональної виставки та особистий внесок у розвиток міста.

Представлені роботи художника виконані акварельними та олійними фарбами. Особливе місце в експозиції займають пейзажі рідного краю, куточків зеленої перлини Білоцерківщини – парку «Олександрія». А натюрморти та портрети вражають присутніх не лише майстерністю виконання, а й душевною теплотою майстра. Разом вони утворюють багатовимірне, образно-естетичне поле, в якому улюблений зелений колір художника розкриває свій глибокий символічний зміст.

Доторкнутися до таїни душі художника відвідувачі зможуть протягом наступних трьох тижнів – з 12 червня по 05 липня 2019 року. Завітайте і ви – не пожалкуєте.

Залишити коментар

Facebook