Садочок-підготовка до школи

Курс "Підготовка до школи" з Міжнародною інноваційною школою - це заняття з підготовки дошкільнят віком від 4 до 6 років у групах, що проводяться два рази на тиждень.

Ваша дитина скоро йде в школу? Напевно Ви знаєте, що при вступі в більшість київських шкіл проводиться попереднє тестування дітей. Педагоги і психологи перевіряють рівень знань дітей (як вони читають, пишуть, вирішують логічні завдання). На підставі результатів цих тестів дітей формують в класи.

Якщо Ваша дитина ходить в дитячий сад, то перехід до школи буде безболісним для його психіки. Якщо ж він ніколи не відвідував дитячий сад, адаптація у великому новому колективі може викликати деякі труднощі емоційного характеру. Таким діткам рекомендується хоча б за рік до вступу відвідати адаптуючі гуртки, спортивні секції, заняття, частіше бувати в дитячих колективах.

Для батьків, які хочуть підготувати свого малюка до такого серйозного етапу життя, як вступ до школи, у МІЖНАРОДНІЙ ІННОВАЦІЙНІЙ ШКОЛІ створений спеціальний курс.

Це четверта і п’ята сходинка програми, докладніше про яку Ви можете ознайомитися за посиланням.

На заняттях використовується велика кількість роздаткового матеріалу (у кожної дитини свій комплект для роботи). Викладачі, які готують дітей до школи, мають вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Вчитель початкових класів», мають досвід роботи не менше 5 років. Програма підготовки до школи МІЖНАРОДНА ІННОВАЦІЙНА ШКОЛА дасть Вашій дитині необхідні знання для успішного проходження тестування при вступі до школи, а також розвине інтелектуальні здібності малюка.

В кінці навчального року МІЖНАРОДНА ІННОВАЦІЙНА ШКОЛА видає сертифікати про закінчення підготовчих курсів. Якщо Ваша дитина не ходить в дитячий сад, даний сертифікат має повну юридичну силу і Ваш малюк має право вступити в будь-яку школу України. Таке право МІЖНАРОДНІ ІННОВАЦІЙНІ ШКОЛІ дає наявність ліцензії у сфері дошкільної освіти (виховання і навчання дітей дошкільного віку).

 

Одне заняття триває 55 хвилин і включає:

  • читання,
  • письмо,
  • розвиток мовлення,
  • математику,
  • логіку.

При бажанні можна відвідувати англійську мову (30 або 55 хвилин).

 

Групи дітей формуються за віком з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.
Заняття проводяться 2 рази на тиждень.

Facebook